Genel

Kıbrıs Reklam Sosyal Medya Yönetimi

Kıbrıs Reklam Sosyal Medya Yönetimi

15 yılı aşkın zamandır, sadece müşteri memnuniyeti diyerek yolumuza devam ediyoruz. Güvenilir olmanın her şeyden daha önemli olduğu bilinci ile işimizi en doğru şekilde yapmaya çalışıyoruz.  Kıbrıs Reklam olarak para kazanmanın yanında amacımız müşterilerimizin güvenini kazanabilmektir. Bunun yanında Kıbrıs ucuz web sitesi denildiğinde akla gelmekteyiz. Çünkü müşterilerimizin ihtiyaçlarını minimum ücret ile yerine getirmek istemekteyiz. Müşterilerimize olan sadakatimiz, Kıbrıs web tasarım firması olarak en bilinen marka haline getirmiştir. Tüm hizmetlerimiz ile ilgili detaylı bilgileri web sitemiz kıbrısreklam.net adresinden öğrenebilirsiniz. Sitemiz 24 saat siz değerli müşterilerimizin hizmetinde olacaktır. İhtiyaç duyduğunuz her an canlı destek ile sitemizden yardım alabilirsiniz. Lefkoşa web tasarım olarak da ilk akla gelen firmamıza Girne veya Kıbrıs’ın her yerinden olduğu gibi Mağusa ilinden de ulaşabilirsiniz.

Sosyal Medya Yönetimi

Kıbrıs Reklam olarak çeşitli alanlarda, web sitesi ve sosyal medya alanlarında hizmet vermekteyiz. Bunların başında sosyal medya yönetimi gelmektedir. Sosyal Medya Yönetimi, hizmetimizde firmanız ile aynı sektörde hizmet veren firmalar inceleme altına alınır. Rakip firmaların sosyal medya analizleri yapılarak nasıl bir yol izledikleri tespit edilir. Bu analiz ve sizin beklentileri bir araya getirilerek firmanızın sosyal medya kimliği meydana çıkmış olur. Aynı zamanda güncel durumlar ile paralel hareket ederek daha fazla takipçi kitlesine ulaşmanız sağlanır. Belirlenen kimlik ile bir ay boyunca yapılacak olan içerik girişi planlanır. Kısacası bir ay boyunca sosyal medya hesaplarınızda gösterilecek olan içerikler hazırlanır. Bunun yanında ülke ve dünya gündeminde olan ve olacak olan gelişmelerle alakalı planlamalar yapılır. Zaman zaman yapılan yarışmalar ile markanızın daha geniş kitlelere ulaşması hedeflenmektedir. Sosyal Medya Yönetimi ile hedeflenen en büyük konu, geniş kitlelere ulaşmaktır. Bu nedenle sosyal medya hesaplarınızda güçlü ve dikkat çekici görseller sunmaktayız. Geniş kitlelerin ulaşabileceği ve ilgi uyandıracak görseller ile akılda kalıcı olmayı hedeflemekteyiz.

Sosyal Medya Yönetimi Takibi

Tüm sosyal ağlarınızın takibi profesyonel ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Tüm sosyal ağlarınıza gelen mesajlar ve yorumlar kurumsal bir dil ile cevaplanmakta ve kullanıcıların hızlı şekilde cevap almaları sağlanmaktadır. Sosyal Medya Yönetimi ile sadece markanızı takip edenleri değil, işletmeniz hakkında sosyal medyada yorum yapan kullanıcıları da takip etmekteyiz. Bunun sonucunda markanızın itibarı ile ilgili oluşabilecek soru işaretleri giderilmektedir. Bunun yanında potansiyel müşteriler ile irtibata geçerek markanızın akılda kalmasını sağlamaktayız. Yine tüm bunların yanında markanız ile ilgili oluşabilecek sıkıntılar önceden düşünülerek kriz planlaması yapılmaktadır. Tüm bunların sonucunda, her ayın sonunda Sosyal Medya Yönetimi raporu verilmekte ve siz müşterilerimize bilgi verilmektedir.  Bu bilgi raporunun sonucunda, gerçekleştirilen eylemler, yarışmalar sonucunda elde edilen kazanımlar ortaya çıkmaktadır. Ayrıca aylık sosyal medya performansı ile işletmenize katkısı ortaya çıkmaktadır. Kıbrıs Reklam her an siz değerli müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap vermektedir.


#kıbrısreklam #kıbrıswebtasarım #kıbrısenucuzwebsitesi #kıbrıswebsitesi #kıbrıssosyalmedya #kıbrısbroşür #kıbrısgrafiktasarım #mağusawebtasarım #mağusaenucuzwebsitesi #mağusawebsitesi #mağusasosyalmedya #mağusabroşür #mağusagrafiktasarım #girnewebtasarım #girneenucuzwebsitesi #girnewebsitesi #girnesosyalmedya #girnebroşür #girnegrafiktasarım #lefkoşawebtasarım #lefkoşaenucuzwebsitesi #lefkoşawebsitesi #lefkoşasosyalmedya #lefkoşabroşür #lefkoşagrafiktasarım