Genel

NEDEN KURUMSAL WEB SİTESİ TASARIMI?

Kurumsallığın başlangıcında yer alan kurumsal web siteleri, aktif olan şirketinizin internetteki itibarında önemli rol almaktadır.
Sizin hakkınızda bilgi almak isteyecek kişi ve kuruluşlar ilk önce sizi internetten arama yaparak şirketiniz hakkında tüm bilgilere ulaşmak isteyecektir. Eğer kıbrıs’ta web siteniz yoksa eğer hemen web sitesi yaptırmanız gerekmektedir. Eğer ki web siteniz var ama siteniz amatörce yapılmışsa, güven ve kalite anlamında firma ve şahıslara kötü intiba bırakacaktır.

Kıbrıs’ta web site tasarımının öncü firması olan Kıbrıs Reklam, bir çok firmaya bu konuda çözüm noktası olmuştur.

Web siteniz çok karmaşık olmamalı ve sade olması gerekmektedir. Sitenizde size ulaşabilecekleri bir sohbet yada iletişim formu olması gerekmektedir. Sitenizde hakkımızda yazısında şirketin kuruluşundan bu yana kadar olan gelişmelerin yer alması gerekmektedir.

İletişim kısmında şirketinizin adresini insanların kolay şekilde bulması için bir maps olması gerekmektedir.

KIBRIS’TA SEO HİZMETİ GEREKLİ MİDİR?

Mesela Mağusa’da web tasarımınızı yaptırmak istiyorsunuz ve sitenizin google arama moturunda üst sıralarda da olmasını istiyorsanız bu konuda Kıbrıs Reklam Seo hizmeti ile sizin rakiplerinizin önüne geçmenize yardımcı olacaktır.

Mağusa, Lefkoşa, Girne, Güzelyurt, İskele; yani tüm Kıbrıs’ta web sitesi tasarımınızı yaptırmanızın yanına Seo hizmeti de alarak hem şirketinizin dışa bakan yüzünü olumlu yönde tanıtmış hem de google aramalarda üst sıralara çıkarak daha kolay ulaşılabilir olacaksınız.