Hedef kitlenize kısa sürede ulaşabilirsiniz

Yeni müşterilere ulaşabilirsiniz.

Web sitenizin trafiğini arttırabilirsiniz.

Sitenizin ziyaretçi sayısını, abone sayısını ve siteye bağlılığını arttırabilirsiniz.

Marka itibarınızı, bilinirliğini arttırabilirsiniz.

Kıbrıs Reklam - Sosyal Medya Yönetimi

Instagram & facebook

Teknolojinin gelişimi ile birlikte bir çoğumuz sosyal medya hesaplarımız üzerinden büyük bir kitleye ulaşmayı hedefliyoruz. Bireysel anlam da sahip olabileceğimiz hesaplarımızın yanı sıra işletmelerimiz için veya sosyal medya üzerinden e- ticaret yapmak için de profil oluşturma imkanlarımız elbette ki var. Fakat tüm bu işlemler ve sosyal medya platformlarında geniş bir kitleye sahip olmak için sosyal medya yöntemi büyük önem taşıyor. Bu anlam da uzun süredir hizmet veren Kıbrıs Reklam Sosyal Medya Yönetimi firmamız, sizlere en iyi şekilde hizmet vererek kazançlarınıza destek olmaya devam ediyor.

KKTC Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya
yönetiminde en iyisi

Firmanıza ait sosyal medyanızı veya markanıza ait olan sosyal medya platformunuzun yönetmenliğini teslim edeceğiniz firmanın uzmanlığını sorgulamanız sizi avantaj sahibi yapacaktır. Elbette ki birçok insan sosyal medya profili kullanmış olsalar da sosyal medya kullanmak ve yönetmek arasında fark olduğunu unutmamalısınız. Kıbrıs Reklam sosyal Medya Yönetimi uzman kadromuz, sosyal medya hesaplarınızın analiz ederek belli bir pazarlama stratejileri ile hesabınızın itibarını oluşturmayı başarıyor.

Profesyonel anlam da bilgi ve tecrübe gerektiren sosyal medya yönetimi işleriniz, ekip arkadaşlarımız sayesinde hızlı, aktif ve etkili bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Kıbrıs En Ucuz Sosyal Medya Yönetimi

Marka ve rakip analizleri mutlaka yapılmalı

Kıbrıs Reklam Sosyal Medya Yönetimi bünyesinde gerçekleştirilen sosyal medya hesaplarınızın yönetim aşamasına markanıza yakın rakiplerinizi mercek altına alarak ve bu alan da durum tespitleri yaparak sizlere en iyi hizmetin adımlarını atıyoruz. Rakiplerinizin kimler olduğunu, yapmış oldukları işler de hangi iş stratejisini uyguladıklarını ve kendilerini nasıl konumlandırdıkları bilgilerini tek tek süzgeçten geçiriyoruz.

Bu sayede firmanıza ait sosyal medya hesabınızın farkındalığını sağlıyor ve rakiplerinizin karşısına gönül rahatlığı ile çıkmanızı sağlıyoruz. Aynı zaman firmamız bünyesinde yönetilmekte olan sosyal medya hesaplarınız sürekli olarak güncelleniyor ve asla sizi taklitçi konumuna düşürmüyoruz.


Mağusa En Ucuz Sosyal Medya Yönetimi

Markanızı bizimle büyütün

Firma olarak sosyal medya hesaplarınız yapmış olduğumuz içerik planlamalarınız sonrası yapmış olduğunuz paylaşımlarınızı ve reklamlarınızı kontrol altına alıyoruz. Öne çıkması gereken gönderilerinizi belirleyerek düzenli aralıklar ve değişiklikler ile gönderilerinizi takipçilerinize ulaştırıyoruz. Daha fazla kitleye sahip olarak daha çok etkileşim kazanacağınız bu işlem ile reklamlarınız birçok insanın ili odağı olmayı başarıyor. Firma olarak yaptığımız etkili reklamlar ile kazançlarınızı ikiye katlayacağınızdan emin olabilirsiniz.

Kıbrıs En Ucuz Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya raporunuz düzenli olarak elinizde olmalı

Sosyal medya hesabınızın yönetimini teslim edeceğiniz firmalar da kalite detayının yanı sıra yönetim sırasında sizlere hazırlayacağı raporlara da önem verin. Firmamız uzman ekip arkadaşlarımıza emanet ettiğiniz sosyal medya yönetimlerinizde yapılan planlama ve operasyonların raporları anında elinize ulaşır. Sosyal medya üzerindn yapılan reklamlarınızın amaca ulaşıp ulaşmadığını, takipçilerinizin en çok hangi içeriğinize ilgi gösterdiğini veya sosyal medya hesabınızdaki hangi özelliğin sizi geliştirdiğini anlayacağınız sosyal medya raporunuz. Profesyonel anlam da kendisini geliştirmiş çalışma arkadaşlarımız tarafından hazırlanır ve sizlere sunulur. Sosyal medya yönetmi raporlarının sizlere sosyal medya platformu üzerindeki etkilerini unutmamalısınız.

Kıbrıs Reklam Sosyal Medyada Sizin İçin Ne Yapar?

Sektörünüze ve İşletmenize Özel Strateji Geliştirme

   Kurum veya işletmenizin hedef kitlesini ve gelecek planlarını göz önüne alarak; benzer kurumların ve işletmelerin analizini yapıyoruz.

Analiz sonuçlarını ve beklentilerinizi birleştirerek hangi sosyal ağlarda, nasıl bir dille, nasıl bir içerik stratejisi ile yer alması gerektiğini yani kısacası sizin sosyal medya kimliğini oluşturuyoruz.

 

Sosyal Medya Takvimi ve Planlama

Kurum veya işletmenizin için belirlenen sosyal medya kimliği doğrultusunda aylık olarak içerik planlaması yapıyoruz.

Gelecek ayın tüm içerik planlarını sizin tarafınızdan süzgeçten geçirilmiş ve onaylanmış olarak paylaşıma hazır duruma getiriyoruz.

Ay içinde gerçekleşen gündeme dair konular hakkında (Güneş tutulması, dünya çapında yaşanan ilgi çekici bir olay, ülkesel yaşanan büyük başarılar vb.) kurum ve işletmeniz ile ilişkili özel içerikler oluşturuyoruz. Real-time (Eş zamanlı) adını verdiğimiz bu içeriklerle markanızın çok daha geniş kitlelere ulaşması ve sosyal medyada konuşulan konulardan uzak kalmaması önem veriyoruz.

Yarışmalarla ve etkileşimi yüksek paylaşımlarla sosyal medyada markanızdan olumlu olarak sıkça bahsedilmesini sağlayacak içerikler oluşturuyoruz.

Etkili ve Dikkat Çekici Tasarımlar

   Görsel etkiye çok önem veriyoruz.

İçeriklerinizle uyumlu, marka kimliğinizle bağlantılı, mesajlarınızı takipçilerinize daha etkili iletilmenizi sağlayacak ilgi çekici tasarımlar hazırlıyoruz.

Sosyal medyada kullanıcıların çoğu zaman paylaşılan içerikten önce görsele göre etkileşim gösterdiği göz önüne alındığından, başarılı ve etkili görsellerin markanızın en büyük destekçisi olduğuna inanıyoruz.

Takip ve Yönetim

Kurum veya işletmenizin yer aldığı tüm sosyal ağlarda gelen mesajlar, yorumlar markanızın dili doğrultusunda cevaplanarak takipçilerle hızlı iletişim sağlanıp takipçi bağlılığı sağlanır.

Takipçiniz olmayan ama sosyal medyada kurum veya işletmenizin hakkında konuşan takipçiler mention takibi ile tarayarak markanızın itibar yönetimini ve iletişimini sağlıyoruz.

Potansiyel müşteriniz olabilecek kullanıcılar ile iletişime geçerek marka bilinirliği ve marka sadakati oluşturulmasına yardımcı oluyoruz.

Markanız hakkında sosyal medyada oluşabilecek kriz durumlarını önceden anlayarak, olası durumlar için gerekli kriz planları hazırlıyoruz..

Sosyal Medya Hesabı Raporları

   Aylık olarak kurum veya işletmenizin tüm sosyal ağlardaki takipçi, etkileşim, içerik ve itibar raporlamasını yapıyoruz.

Yarışma ve kampanyalar sonrası detaylı raporlarla yarışmanın markanıza etkilerini sizinle paylaşıyoruz.