fbpx

Kıbrıs Reklam - E-Ticaret Web Sitesi

Mağazanızı birlikte internete taşıyalım.

Dünya artık işlerini e-ticarete yönlendiriyor. Siz de online alışverişe Kıbrıs Reklam
farkıyla geçmek için vakit kaybetmeyin.
2
E-ticaret web siteniz

7 Günde Hazır

Web siteniz 7 iş gününde aktif olacak şekilde hizmet veriyoruz. 

1
Kıbrıs web tasarım

Size Özel Tasarım

Yaptığımız tasarım ve yazılımlar hazır şablon değil tamamen size özeldir.

4
En iyi görünüm

Mobil Uyumlu

Kıbrıs web tasarım hizmetlerimizde tüm mobil aygıtlarda en mükemmel görünüm.

3
Ücretsiz

7/24 Sınırsız Destek

Müşterilerimizle çalıştığımız süre boyunca ücretsiz sınırsız destek sağlıyoruz. 

E-ticaret paketleri ve fiyatları

Kıbrıs Reklam e-ticaret paketlerinin özelliklerini ve fiyatlarını karşılaştırın. İşiniz için en
uygun olan paket ile e-ticarete adım atın.

%50 indirim fırsatını kaçırmayın!

Kampanyada son gün 30 Mart

0 days 00 hr 00 min 00 sc
Paket Özellikleri
Yıllık Trafik / Sunucu Kullanımı
Web Alanı / Database Alanı
Kurumsa E-Posta
Telefon ile Teknik Destek
SEO
Toplu Mail Gönderimi
Blog / İçerik Yönetimi
İstatistik ve Raporlama
Sosyal Medya Pazarlama
Google Yönetim Araçları
Pazarlama / Promosyon Barı
WhatsApp Sipariş
Havale / Kapıda Ödeme Sistemi
Ziyaretçi Çıkış Teklifi
Sanal POS
256bit SSL Güvenlik Sertifikası
Kredi Kartı Modülü
Hediye Çeki / Puan Sistemi
Facebook & Instagram Mağazaları
Mobil E-Ticaret Sitesi
Sepet / Sipariş Hatırlatma
Excel Ürün Aktarım
XML Entegrasyonları (Opsiyonel)
Ürün Karşılaştırma Modülü
Akıllı Filtre / Ürün Seçenekleri
Sosyal Medya Hediye ( 1 Ay )
Lite
2250
1000 GB
Sınırsız
10 Adet
X
X
X
X
X
X
X
X
X
X
X
X
X
Pro
Popüler
5500
2500 GB
Sınırsız
20 Adet
X
X
X
X
Platinum
7500
4000 GB
Sınırsız
50 Adet
Kıbrıs E-Ticaret Web Sitesi

E-ticaret web siteniz ile dükkanınız
hep açık olsun!

Kıbrıs Reklam web tasarım ajansı, benzersiz, seçkin, amaca uygun, güncel web tasarım trendlerine uygun işler yapmaktadır. Bu prensibin, sanatla harmanladığı yer Kıbrıs Reklam’dır.
İddialıyız çünkü ne yapabileceğimizi biliyoruz. Sınırımız olmadığını sadece hayallerimizin çok büyük olduğunu biliyoruz.!
Kıbrıs en ucuz web sitesi denilince akla ilk gelen firma Kıbrıs Reklam

Kıbrıs Web Tasarım

Kıbrıs Reklam, özel alt yapısıyla her bütçeye uygun kaliteli web sitelerini en uygun fiyata tasarlatma imkanına sahiptir. Bütçeniz doğrultusunda kaliteli web sitelerini en iyi fiyat garantisiyle tasarlıyoruz. web sitesi en ucuz fiyat kıbrıs demek Kıbrıs Reklam demektir.

Kıbrıs’ta web tasarım hizmeti almak, bu konuda lider olmak isteyenlerin tercih ettiği ilk adımlardan biridir. Kaliteli bir web sitesi yaratma imkânı sağlamak zor değildir. İstenilen özelliklerde tasarlanan siteler elde etmek için, Kıbrıs e-ticaret web sitesi hakkında bilgi sahibi olmak yeterlidir. Bunların dışında birçok alanda hizmet almakta mümkündür. Logo, grafik tasarım, promosyon, reklam, afiş ve davetiye basım hizmeti de en kaliteli şekilde verilir.

Tüm ihtiyaçlarınız için, en ucuz e-ticaret web sitesi ile iletişime geçebilirsiniz.  Özgün içeriklerin olduğu ve güncel olarak yapılan tüm işlemler, yani tasarım trendlerine paralel olarak yapılır. Son teknoloji kullanılır.  Sanatsal bir tasarım için mağusa e- ticaret web sitesi size yardımcı olacaktır. En çok tercih edilen ve ihtiyaç duyulan hizmetlerden biri de grafik tasarımdır.

Kıbrıs Grafik Tasarım

Grafik tasarımının tanımı, birçok kişi tarafından merak edilir. Herhangi bir iletinin, yazı şeklin de ya da görsel olarak herhangi bir; kitap, afiş, logo, dergi ya da ambalajlara basılıp, istenilen mesajı vermesi için yapılan bir eğitim ve sanat biçimidir. Lefkoşa e- ticaret web sitesi, dilediğiniz zaman, grafik tasarım hizmetini verir. Hayal ettiğiniz ve istediğiniz tüm tasarımlar, özenle yapılır. Ayrıca, kartvizit ya da logo tasarımı yaptırmak istiyorsanız, en benzersiz örnekleri inceleyebilirsiniz.

Müşterilerin fikrinin ve memnuniyeti, her zaman ön planda tutulur. İletişim hiçbir zaman kesilmez ve işbirliği içinde tasarımlar yapılır. Eğer aklınız da herhangi bir fikir yoksa, firma ile ilgili detaylı bilgileri vermeniz yeterlidir. Sizin için en uygun web tasarımları yapılacaktır. Kıbrıs online alışveriş web sitesi açarak müşterilere daha kısa sürede ulaşabilir, tüm grafik tasarım hizmetlerini, en uygun şekilde alabilirsiniz.

Kıbrıs Logo Tasarımı

Logo tasarımı markalar için oldukça önemlidir. Markanın kendini en iyi ifade etme şeklidir. Bir marka en çok logosu ile akılda kalır. Hem yazı şeklinde olabilir hem de resim kullanılabilir. Özellikle logoların verdiği mesaj ve içerdiği anlam çok önemlidir. Müşteriler logoları inceleyerek, firma ya da markanın ne iş yaptığını ya da ne üzerine çalıştığını, daha kolay anlar. Girne e- ticaret web sitesi firmanızın kimliğinin oturması için, en kaliteli logo tasarımlarına imza atmaya, her zaman hazırdır. Logo genel de bir kere belirlenir ve uzun yıllar kullanılır. Bu yüzden web sitesi seçimi yapılırken, dikkatli olmak gerekir. www.kibrisreklam.net sitesinden tüm hizmetler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Merhaba 😊