Kıbrıs Reklam - Kıbrıs Matbaa Baskı

Broşür, katalog, davetiye vs baskı

Amacımız, müşterilerine her türlü baskılı materyal ihtiyaçlarında profesyonel ve yaratıcı çözümler sunarak kalıcı olmaktır. Ayrıca, tüm ürünlerimizde estetik görünüme verdiğimiz önemi, eşzamanlı olarak kalite ve fiyat politikamıza da yansıtarak her açıdan %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktır.

Katalog baskı

Katalog Baskı Rekabetçi günümüz dünyasında, rakiplerimizden bir adım önde olmak hepimizin ortak arzusudur. Bizler Kıbrıs reklam olarak matbaa, katalog baskılarında yüksek kalite ve göz alıcı parlak renklerde katalog basımınızı hızlı, kaliteli ve mümkün olduğu kadar uygun fiyata yapmaktayız. Konusunda uzman personelimiz, dünya standartlarında makine teknolojisi, yılların verdiği tecrübe sayesinde en doğru ve etkin çözümlerle kataloğunuza hayat veriyoruz. Baskısını yaptığımız her katalogda hedefimiz bir önceki kataloğunuzdan daha iyi, kaliteli ve anlaşılır bir ürün ortaya koymaktır. Sizlerde kurumsal kimliğinizi bir üst seviyeye çıkartmak için Kıbrıs Reklamı tercih edebilirsiniz. Katalog tasarımını kendiniz yapmayı düşünüyorsanız, grafiker arkadaşlarımızdan mutlaka ön bilgi talep ediniz. Edineceğiniz bu ön bilgi size zaman ve bilgi katacağından basımı yapılacak kataloğa da kalite katacaktır. Baskısı bitmiş katalog eğitim verilmiş bir elaman gibi olmalıdır. Bilgiler, görseller düzenli, gözü yormamalı ve kafa karıştırmamalıdır.

Broşür baskı

Broşür çeşitli ürün ve faaliyetlerini pazarlama ve duyurulması için kullanılan en etkin pazarla yöntemlerinden biridir. Bir kuruluş için broşür baskı planı yapıyorsanız, bilmeniz gereken önem taşıyan birkaç nokta vardır.

Broşür Baskınızı Planlayın

İlk önce düşünmemiz gereken, broşüre koyacağımız bilgi ve resimler olmalıdır. Kafamızda bilgi ve resimler tam olursa bir sonraki aşamada broşürün ebadı, şekli ve bütçe planı yapılmasında bize daha iyi yardımcı olacaktır. Örnek verecek olursak iyi plan yapmadan A5 broşür bastırmak istiyoruz, tasarım işleyişinde sonradan şunu koyalım, buda bulunsun, şu ürünü unutmuşuz düşünceleri broşürümüzde değişik ebat ve maliyete neden olabilir. Bu iyi düşünülmemiş plan bizleri başladığımız noktaya götürmekle beraber zaman kaybına neden olabilir.

Resim ve Logo

Broşür Baskılarında en önemli materyallerin başında resim ve logo gelmektedir. Doğru estetikte kullanılan resim ve logolar broşüre ayrı bir hava katacağını unutmayalım. Kullanılan resimler yazılacak yazılarla tam bütünleşmeli, gözü yormamalı ve kafa karıştırmamalıdır. Doğru kullandığımız resim ve görseller broşürümüzün albenisi olacaktır.
Broşür Baskıda Kağıt Seçimi / Broşür baskı Kıbrıs Reklam
Broşür baskıları genelde kuşe kağıda basılmaktadır. Kuşe kağıt seçilmesinin sebebi daha tok ve dayanıklı olmasının yanı sıra baskının net çıkması ve baskı sonrasında ekstra bir uygulamaya olanak sağlamasıdır. (Selefon, Lak,v.b.) Kuşe kağıtlar iki cinsdir mat ve parlak olmak la beraber 90, 115, 135, 150, 157, 170, 200, 250, 300, 350, 400 gr. gibi kağıt kalınlığı kullanılabilir. Kağıt kalınlığı ve broşür özelliğine göre baskı sonunda ekstra uygulama yapılabilir. Bunlar baskı öncesinde dikkat edilmesi gereken en önemli faktörlerdir. Kaliteli broşüre sahip olmak için Kıbrıs Reklam müşteri Temsilcimizden daha geniş bilgi talep edebilirsiniz. Bizler Broşür baskılarınızı mümkün olduğu kadar ekonomik fiyata yapmaya çalışmaktayız.

Kıbrıs Reklam Matbaa Matbaa Kıbrıs Reklam Matbaa Kıbrıs Reklamda Matbaa Matbaacı Matbaacılar Kıbrıs Reklam Matbaaları Kıbrıs Reklam Matbaa Matba Matbaa Kıbrıs Reklam Fiyat Fiyatları Fiyatı Ücret Ücreti Ücretleri Ne kadar Matbaa firmaları Matbaa Şirketi Broşür El İlanı Kartvizit Ucuz Matbaa baskı baskıcı baskısı matbaaları katalog baskı basan basanlar basımı A5 A4 A3 dosya klasör cepli dosya antetli kağıt zarf kağıt kuşe fatura sevk irsaliyesi sipariş fişi sıvama kitap baskı dergi baskı reklam reklamcı El Broşürü, sokak broşürü, apartman broşürü matbaa baskı, slip fatura